Střední Dalmácie

Promajna

Promajna

Promajna je krásné letovisko poblíž Makarské riviéry. Najdete zde širokou promenádu se stánky se zmrzlinou, pizzou, zahradní restaruace, směnárnu a a všechny potřebné služby.

Promajna - 17. 07. 2014


Bratuš

Bratuš

Bratuš je příjemné menší letovisko mezi Promanjou a Krkavicou. Najdete zde menší promenádu s několika restauracemi a stánky. Najdete zde určitě větší klid oproti letoviskům na Makarské či v Baška Vodě.

Bratuš - 16. 07. 2014


Krvavica

Krvavica

Krvavica je menší letovisko s přístavem. Tomuto místu dominuje velký hotel postavený v 60. letech, který je bohužel opuštěný a zpustlý. Místo umožňuje příjemné procházky podél pobřeží. Koupání Je zde tradiční oblázková pláž, na kterou navazuje pásmo borovic ve kterém je dostatek stínu.

Krvavica - 14. 07. 2014


Makarská riviéra

Makarská riviéra

Makarská riviéra je známe turistické letovisko s možností mnoha aktivit. Rozprostírá se ve dvou zálivech - jeden je obklopen plážemi a hotely, ve druhém je přístav a historická část. Z přístavu odjíždí trajekt Pelješčanka na ostrov Brač do města Sumartin. Najdete zde samozřejmě všechny důležité služby.

Makarská riviéra - 14. 07. 2014


Baško Polje

Baško Polje

Baško Polje je letovisko s autokempem mezi Baška Vodou a Promajnou. Najdete zde širokou promenádu se stánky se zmrzlinou, pizzou, zahradní restaruace, směnárnu Naleznete zde klasickou oblázkovou pláž, poměrně velkou a v sezóně samozřejmě obsazenou. Kdo dává přednost klidnějšímu koupání může projít po promenádě zpět směrem k Baška Vodě a najde zde skaliska.

Baško Polje - 24. 06. 2014


Baška Voda

Baška Voda

Baška Voda je známe letovisko cca ve středu Chorvatska poblíž Makarské riviéry. Najdete zde mnoho možností vyžití a všechny potřebné služby. Naleznete zde klasickou oblázkovou pláž, poměrně velkou a v sezóně samozřejmě obsazenou. Kdo dává přednost klidnějšímu koupání může projít po promenádě zpět směrem k Bašku Polje a najde zde skaliska, kde najde určitě kousek soukromí.

Baška Voda - 24. 06. 2014


Brela

Brela

Brela je letovisko s plážemi a hotely vedle Baška Vody ve střední Dalmácii. Najdete zde oblázkové pláže, možnost stínu je mezi borovicemi. Je zde promenáda s restauracemi, stánky se zmrzlinou, pizzou a jiné občerstvení. Je zde možnost dát si masáž přímo na pláži.

Brela - 24. 06. 2014


Sumartin

Sumartin

Sumartin je přístavní rybářské městečko na severovýchodní straně ostrova Brač. Je vhodné pro klidnou dovolenou, pláže nejsou zdaleka ta přeplněné jako na Makarské. Je zde kostel svatého Martina. Těží se zde vzácný bílý kámen, použitý na mnoha památkách v Evropě.

Sumartin - 24. 06. 2014